Kancelaria Radców Prawnych Agnieszka Gajos - Ewa Radek

Nasza Kancelaria Radców Prawnych działa w formie rodzinnej spółki cywilnej, której wspólnikami są radcowie prawni Agnieszka Gajos i Ewa Radek. Kancelaria posiada siedzibę w Tychach przy ul. Tołstoja 3a.

Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych oraz osób fizycznych.

Naszymi głównym atutami są bogata wiedza prawnicza, długoletnie doświadczenie, skuteczność, zaangażowanie w realizowane projekty, nowatorstwo stosowanych rozwiązań, oraz bardzo dobra organizacja pracy. Pracujemy według standardów, które gwarantują profesjonalizm i terminowość wykonywanych zadań oraz stały kontakt z klientem. Zawsze przestrzegamy zasad etyki oraz tajemnicy zawodowej radcy prawnego. Usługi Kancelarii obejmują między innymi udzielanie porad i opinii prawnych, sporządzenie projektów umów i innych aktów prawnych, negocjacje oraz zastępstwo przed sądami i urzędami.

Zobacz Więcej

Zakres Usług

Realizujemy sprawy zlecone przez podmioty gospodarcze oraz przez Klientów indywidualnych. Współpraca z Kancelarią może odbywać się na podstawie stałej umowy lub pojedynczych zleceń. Świadczymy usługi w miejscu siedziby Kancelarii, jak i na terenie całego kraju.